NAVŠTIVTE LASKAVĚ NÁŠ POMYSLNÝ VIRTUÁLNÍ E-SHOP,
KDE NALEZNETE JAK PODROBNÝ POPIS KAŽDÉHO ŠKOLENÍ,
TAK I CENY ZA JEDNOTLIVÉ SLUŽBY !
 
 

POZOR ! Magistrát hl. m. Prahy - REGISTR ŘIDIČŮ A REGISTR VOZIDEL,

od pondělí 15. září 2014 v nových prostorách,

v Business Centre Vyšehrad ( BCV ), Na Pankráci 1685/17, 19, Praha 4

 

 

PRO OSOBY PEČLIVÉ, KTERÉ RÁDY ČTOU :

 • 1.Zdokonalování odborné způsobilosti řidičů zahrnuje VSTUPNÍ ŠKOLENÍ ( řidič, který nevlastní "Profesko" ) - řidič si musí udělat 40 dní volna a následná PRAVIDELNÁ ŠKOLENÍ ( řidič vlastnící "Profesko" ).

  2.Tohoto školení ( vstupní nebo pravidelné ) je POVINEN se účastnit řidič, který

  • je občanem členského státu Evropské unie a má na území České republiky trvalý pobyt,
  • je občanem členského státu Evropské unie a má na území České republiky přechodný pobyt , který trvá alespoň 185 dní v kalendářním roce, nebo
  • je občanem jiného než členského státu Evropské unie a vykonává závislou práci pro zaměstnavatele usazeného na území České republiky nebo podniká na uzemí České republiky, pokud řídí motorové vozidlo, k jehož řízení opravňuje řidičské oprávnění skupiny C, C+E, D a D+E, nebo podskupiny C1, C1+E, D1 a D1+E nebo řidičské oprávnění uznávané jako rovnocenné. Takže již vozidlo od max.přípustné hmotnosti 3500 kg !!!!!

  3.Školení se NEMUSÍ účastnit řidiči

  • vozidel, jejichž nejvyšší povolená rychlost nepřesahuje 45 km/h

  • vozidel používaných ozbrojenými silami České republiky, Policií České republiky, Celní správou České republiky a zpravodajskými službami ČR
  • vozidel Hasičského a záchranného sboru ČR a jednotek dobrovolných hasičů
  • vozidel zdravotnické záchranné služby a Správy státních hmotných rezerv
  • vozidel civilní obrany a báňské záchranné služby
  • vozidel ve zkušebním provozu
  • vozidel autoškoly a školících středisek řidičů
  • vozidel používaných při přepravě věcí, které řidič využije při výkonu své závislé práce nebo podnikání, pokud řízení není hlavním předmětem výkonu závislé práce nebo podnikání řidiče
  • vozidel používaných pro vlastní potřeby
  • zemědělské a lesnické traktory - Pozor ne tahače.
  • školení se již nemusí podrobovat řidiči TAXI

  VSTUPNÍ ŠKOLENÍ - řidič, který nemá dosud Profesní osvědčení

  provádí se formou výuky a výcviku a je zakončeno zkouškou z profesní způsobilosti řidičů - výuku a výcvik provádí školící středisko řidičů . Přezkoušení provádí zkušební komisař obecního úřadu obce s rozšířenou působností podle místa podnikání nebo sídla provozovatele školícího střediska u něhož ukončil výuku a výcvik.

  Počty hodin - POVINNÁ ÚČAST - základní rozsah 140 hodin pro všechny skupiny

  - rozšířený rozsah 280 hodin - mohou se podrobit řidiči sk.C,CE, D, DE

  POZOR, pokud se podrobí řidič vstupnímu školení v rozsahu jen 140 hodin může řidit motorové vozidlo sk C a CE až od 21 let a sk.D a DE až od 23 let. Pokud se podrobí vstupnímu školení v rozšířeném rozsahu 280 hodin může řídit motorové vozidlo sk.C a CE již od 18 let a sk.D a DE od 21 let.

  Obsahem vstupního školení je i výcvik v praktickém řízení vozidla a to takto - základní rozsah 10 hodin a rozšířený rozsah 20 hodin. Z toho musí každý řidič řídit vozidlo 4 hodiny ve zkráceném rozsahu školení a 8 hodin v rozšířeném rozsahu školení na zvláštním pozemku mimo veřejně přístupnou pozemní komunikaci, se zaměřením na chování řidiče při ovládání vozidla za různého stavu vozovky, různých povětrnostních podmínek a v denní nebo noční době !!! Tato část výcviku ( 4 a 8 hod) lze nahradit výcvikem na výkonném trenažéru.

  Maximální počet účastníků školení je 30 řidičů.

  ZKOUŠKA - provádí se formou testu , který je složen z 25 otázek s možností získání 50 bodů. Otázky mají 3 odpovědi, z nichž mohou být všechny správně. K hodnocení PROSPĚL je potřeba získat nejméně 44 bodů.

  PRAVIDELNÉ ŠKOLENÍ - 1 x ročně v rozsahu 7 hodin - počet účastníků max. 30.

  ZKOUŠKA PROFESNÍ ZPŮSOBILOSTI ( ZPZ )

  řidič podá písemnou žádost u obecního úřadu obce s rozšířenou působností příslušného podle místa podnikání, nebo sídla provozovatele školícího střediska , u něhož ukončil výuku a výcvik v rámci zdokonalování odborné způsobilosti řidičů

  musí doložit :

  • absolvování výuky a výcviku
  • zaplacení správního poplatku
  • splňuje podmínky (totožné s body, který řidič se musí podrobit školení)

  Termín, místo a čas zkoušky sdělí obecní úřad žadateli písemně. Zkouška se musí konat nejpozději do 30 dnů po doručení žádosti, nejdříve však pátý pracovní den ode dne sdělení termínu zkoušek.

  Pokud řidič při zkoušce neuspěje může zkoušku opakovat max. - 3x.

  Opakovaná zkouška může být provedena nejdříve za 5 pracovních dní od konání zkoušky první. Neuspěje- li při druhé opakované zkoušce , musí se podrobit opakované výuce z předmětu , ve kterém neúprospěl. Neuspěje - li řidič ani při zkoušce třetí , je povinen zúčastnit se vstupního školení v plném rozsahu. Opakované zkoušky se musí složit nejpozději do 1 roku ode dne konání první zkoušky, jinak se musí podrobit vstupnímu školení v plném rozsahu.

  Z toho vyplývá jediné - pokud někdo uvažuje o tom, že si udělá řidičák a někdy bude jezdit nákladním automobilem, měl by to udělat v době do 10.9.2009. Získá totiž zdarma profesní osvědčení v ceně 35 - 50 000 Kč a na které by musel mít 40 dní volna.

  TESTOVÉ OTÁZKY K PROCVIČENÍ PŘED PŘEZKOUŠENÍM NALEZNETE POD ZKRATKOU " PROCVIČIT ZPZ" A OSTRÉ TESTY PRO "PROFESNÍ OSVĚDČENÍ " na http://etesty.mdcr.cz/

 

 

TOPlist
aktualizováno: 13.01.2018 18:18:49
Navštivte naše historická fota !
Poskytli jsme vám dostatek informací ?
Jirka
Pan instruktor Kysela je velice trpělivý, vše vysvětlí a jízdy jsou s Ním vpohodě. Vřele doporučuji. P.S. Děkuji za skvělý kurz :-)
Lukáš
Pravdou je, že se mi do autoškoly moc nechtělo, nicméně celý výcvik proběhl dobře a já si tedy nemám na co stěžovat. Pan Kysela, jenž mi byl lektorem, se mnou měl víc než dost trpělivosti, po celou dobu si uchovával jistou dávku lehkého humoru, snažil se pomoct nebo poradit, když bylo potřeba, nestresoval a rozhodně na mě nikterak nenadával ani v situacích, kdy by jinému už jistě "ruply nervy". Dobré byly také průběžné písemné testy, které mě nutily se postupně učit. Můžu doporučit!
Eva
Děkuji za skvělou a praktickou online výuku!
Sára
Skvělá autoškola. Všem vřele doporučuji.Profesionální a přátelský přístup a vše bylo skvěle vysvětleno :)
anonym
V situacii 3 4 nemoze ist vodic nikam lebo vsade su jednosmerky
Jana
Děkuji za názorné vysvětlení!
Martin
Výborná autoškola, kterou dělají především skvělí lidé! Před první jízdou jsem měl strach, který ale díky přístupu pana instruktora opadl a vše jsem až do zkoušek zvládl bez stresu a na jízdy se těšil. Děkuji, děkuji a budu doporučovat dál
Karel
Dobrý den,se zájmem jsem si prošel lekce křižovatek; moc děkuji. Reaguji na Vaši pobídku, ohledně situace, která není v žádné lekci naznačena: Přijíždím po Čechově mostě a chci odbočit na Dvořákovo nábřeží. Křižovatka je řízena semaforem. Dvořákovo nábřeží od této křižovatky je silnicí se dvěma pruhy ve stejném směru. Z Pařížské ulice hodlá vozidlo rovněž odbočit na Dvořákovo nábřeží; samozřejmě odbočí do levého pruhu Dvořákova nábřeží (1. otázka - byl jeho úkon správný?). Já předpokládám tento
Jana
Skvělá autoškola, doporučuji! výborný přístup
Marcela
Moc pozdravů všem do autoškoly. Jsem vaše absolventka, před deseti lety. Moc ráda a často na vás dodnes po deseti letech vzpomínám, zvlášť na skvělou, nezapomenutelnou, profi instruktorku Alenu! Alenko, opravdu díky,často vzpomínám a doporučuji Vás dalším. Teď po deseti letech si obnovuji znalosti, tak si vždy na dobrou noc udělám testy. Díky všem a jedině autoškola Top!!!!!
:)
Skvele vysvetlene!dekuji!
Míša
Děkuji za velmi srozumitelné vysvětlení křižovatek. Hodně mi pomohly. Teď, když jedu, tak už ne s tlukoucím srdcem, ale vím, kdy můžu jet a kdy mám zastavit :-) Díky.
ZACATECNIK
nepochopil jsem to ani za boha,nechapu vubec prednosti v jizde když je tam vice jak 2 vozidla.... stranka sice dobra,ale me vubec nepomohla.
Lída
Skvěle vysvětlené, moc děkuji!
Katka
Konečně perfektně vysvětleno, děkuji.
anonym
Perfektní vysvětlení odbočení! Jasné, stručné, přehledné, neoddiskutovatelné!
eva
Do autoškoly Top jse se rozhodla přejít po tom, co jsem nezvládla jízdy na potřetí. Tuto autoškolu mi doporučila kamarádka, která se absolvovala výcvik a závěrečné zkoušky. A nelituji toho. Za těch pár hodin jsem odstranila nedostatky, samozřejmě mi to bylo znovu vše vysvětleno a pak to dopadlo dobře. Děkuji moc.....
Eliška
Do Autoškoly Top jsem přešla z jiné autoškoly a velice lituji, že jsem celý výcvik neabsolvovala zde. Oceňuji pana Kyselu za profesionální přístup. Ale hlavně chci ocenit pana Františka Fraňka, se kterým jsem mohla absolvovat další výcvik a přípravu k opravné zkoušce z jízdy. Za 10 hodin s ním na místě spolujezdce jsem se naučila více, než za 28 hodin předtím. Po všech zkušenostech, které mi předal se opravdu nebojím sama sednou za volant. Moc Vám děkuji
Autoškola Top
Všem, všem moc děkuji za slova uznání za naši práci a přeji mnoho klidných a pohodových kilometrů za volantem Vašeho vozu. Díky moc.
Veronika Drgoňová
Do AUTOŠKOLY TOP jsem se přihlásila na doporučení spousty úspěšných řidičů, kteří autoškolou prošli. Neudělala jsem chybu! Výuka netrvala moc dlouho a já se naučila vše, co potřebuji na spolehlivou jízdu. Moc děkuju. :)
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo

Jak jste objevil / objevila naší autoškolu ?

zobrazit výsledky
Do začátku prázdnin nám zbývá :
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8
-
TRANSLATE TO :