22.04.2017
• Anna K.  |  22.04.2017 21:49:13  |  IP: 89.177.---.---
Autoškolu TOP můžu jen doporučit! Jízdy s panem Fraňkem i hodiny teorie s panem Kyselou byly velice příjemné a hlavně jsem vůbec nebyla ve stresu,čehož jsem se obávala. Děkuji za přípravu ke zkouškám i za zbavení strachu z řízení. Nemám žádné výtky.
Ještě jednou děkuji,byla jsem moc spokojená.

20.04.2017
• Petra K.  |  20.04.2017 10:21:51  |  IP: 85.70.---.---
Děkuji panu Kyselovi za trpělivý a klidný přístup. Oceňuji precizní přípravu ke zkouškám a k závěrečné jízdě. Výuce nelze nic vytknout. Byla jsem moc spokojená Ještě jednou díky!

04.04.2017
• Tetiana D.  |  04.04.2017 22:28:44  |  IP: 78.45.---.---
Mockrát děkuji panu Kyselovi a Frankovi kteří mne naučili teorii a zřídit . Sov přímá učitele. Doporučuji Avtoskolu Top naučí vás tam fakt to co neznáte

03.04.2017
• Tereza Zikmundová  |  03.04.2017 22:14:41  |  IP: 194.228.---.---
Moc děkuji za skvělý přístup pana Kysely, a že mě dovedl trpělivě až ke zkouškám, které jsem díky němu úspěšně složila Výcvik s panem Kyselou mě moc bavil a na každou hodinu jsem se těšila, vše mi i na několikrát vždy trpělivě a srozumitelně vysvětlil, jak v teorii tak v praxi. Autoškolu TOP doporučuji, líbí se mi na ní i řešení teorie, přezkušování ve formě pravidelných konzultací, kde se postupně naučíte vše, co je potřeba. Jsem ráda, že jsem získala řidičák, ale jízdy mi budou chybět!

03.03.2017
• Jarka F.  |  03.03.2017 13:18:16  |  IP: 88.208.---.---
Moc děkuji panu Kyselovi, který mě zodpovědně provedl celou teorií a panu Fraňkovi, který mě výborně vedl na silnici. Profesionální a lidský přístup, ochota, pečlivost; mohu jen doporučit!

26.02.2017
• Veronika V.  |  26.02.2017 07:45:22  |  IP: 185.51.---.---
Autoškolu TOP vřele oporučuji. Byla jsem velice spokojená. Skvělá příprava, velice přátelský přístup a žádný stres. Nic nebylo problém a tak ani složit zkoušky nebyl problém Moc děkuji panu Kyselovi a Fraňkovi

03.02.2017
• Honza P.  |  03.02.2017 09:28:16  |  IP: 194.228.---.---
Dobrý den, chtěl bych velice poděkovat Autoškole Top a hlavně panu Kyselovi, který mě dokonale připravil na závěrečné zkoušky a celkově na krkolomný silniční provoz. Na autoškole oceňuji hlavně individuální přístup a přátelskou atmosféru. Rozhodně doporučuji!

30.01.2017
• Daniela.S  |  30.01.2017 21:41:35  |  IP: 109.80.---.---
S vasi autoskolou sem byla moc spokojena,pan ucitel Franek se mi moc venoval a naucil me ridit hned na prvy krat sem udelala ridicak zaco mu moc dekuji.Pan Kysela je take moc vstricni,proste je to ferova autoskola.

28.12.2016
• Polly  |  28.12.2016 16:32:12  |  IP: 109.183.---.---
Tato autoškola mi pomohla kvalitně dokončit svůj výcvik a zkoušky. Při hodinách s panem Fraňkem jsem pochopila jak skvělé, lehké a užitečné, řízení vůbec může být. Moc děkuju jemu a i panu Kysela za podporu a nové zkušenosti. Vřele doporučuji "Autoškola TOP".

26.12.2016
• Kamila M.  |  26.12.2016 08:33:17  |  IP: 83.208.---.---
Do autoškoly jsem přešla na "dokončovací" jízdy před opravnými zkouškami. Jak pan Kysela, tak pan Franěk, se kterým jsem jízdy absolvovala, byli velice ochotní a ve všem nápomocní. Nakonec se vše povedlo :) Děkuji a tuto autoškolu mohu jen doporučit. Je opravdu TOP :)Nový vzkaz
nick  
text
 
 
681+6nula  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist
aktualizováno: 08.04.2017 22:32:28
Navštivte naše historická fota !
Poskytli jsme vám dostatek informací ?
Karel
Dobrý den,se zájmem jsem si prošel lekce křižovatek; moc děkuji. Reaguji na Vaši pobídku, ohledně situace, která není v žádné lekci naznačena: Přijíždím po Čechově mostě a chci odbočit na Dvořákovo nábřeží. Křižovatka je řízena semaforem. Dvořákovo nábřeží od této křižovatky je silnicí se dvěma pruhy ve stejném směru. Z Pařížské ulice hodlá vozidlo rovněž odbočit na Dvořákovo nábřeží; samozřejmě odbočí do levého pruhu Dvořákova nábřeží (1. otázka - byl jeho úkon správný?). Já předpokládám tento
Jana
Skvělá autoškola, doporučuji! výborný přístup
Marcela
Moc pozdravů všem do autoškoly. Jsem vaše absolventka, před deseti lety. Moc ráda a často na vás dodnes po deseti letech vzpomínám, zvlášť na skvělou, nezapomenutelnou, profi instruktorku Alenu! Alenko, opravdu díky,často vzpomínám a doporučuji Vás dalším. Teď po deseti letech si obnovuji znalosti, tak si vždy na dobrou noc udělám testy. Díky všem a jedině autoškola Top!!!!!
:)
Skvele vysvetlene!dekuji!
Míša
Děkuji za velmi srozumitelné vysvětlení křižovatek. Hodně mi pomohly. Teď, když jedu, tak už ne s tlukoucím srdcem, ale vím, kdy můžu jet a kdy mám zastavit :-) Díky.
ZACATECNIK
nepochopil jsem to ani za boha,nechapu vubec prednosti v jizde když je tam vice jak 2 vozidla.... stranka sice dobra,ale me vubec nepomohla.
Lída
Skvěle vysvětlené, moc děkuji!
Katka
Konečně perfektně vysvětleno, děkuji.
anonym
Perfektní vysvětlení odbočení! Jasné, stručné, přehledné, neoddiskutovatelné!
eva
Do autoškoly Top jse se rozhodla přejít po tom, co jsem nezvládla jízdy na potřetí. Tuto autoškolu mi doporučila kamarádka, která se absolvovala výcvik a závěrečné zkoušky. A nelituji toho. Za těch pár hodin jsem odstranila nedostatky, samozřejmě mi to bylo znovu vše vysvětleno a pak to dopadlo dobře. Děkuji moc.....
Eliška
Do Autoškoly Top jsem přešla z jiné autoškoly a velice lituji, že jsem celý výcvik neabsolvovala zde. Oceňuji pana Kyselu za profesionální přístup. Ale hlavně chci ocenit pana Františka Fraňka, se kterým jsem mohla absolvovat další výcvik a přípravu k opravné zkoušce z jízdy. Za 10 hodin s ním na místě spolujezdce jsem se naučila více, než za 28 hodin předtím. Po všech zkušenostech, které mi předal se opravdu nebojím sama sednou za volant. Moc Vám děkuji
Autoškola Top
Všem, všem moc děkuji za slova uznání za naši práci a přeji mnoho klidných a pohodových kilometrů za volantem Vašeho vozu. Díky moc.
Veronika Drgoňová
Do AUTOŠKOLY TOP jsem se přihlásila na doporučení spousty úspěšných řidičů, kteří autoškolou prošli. Neudělala jsem chybu! Výuka netrvala moc dlouho a já se naučila vše, co potřebuji na spolehlivou jízdu. Moc děkuju. :)
Márty
mám pocit že vedle pana Fraňka bych se naučil v klidu řídit i tank.výborný přístup a kvalitní příprava jak na teoretickou tak i na praktickou zkoušku.
Eliška
Do autoškoly Top jsem se dostala na doporučení kolegyně z práce a můžu ji všem jen doporučit. Pan Kysela je trpělivý, klidný a umí skvěle vše vysvětlit. Opakování je matka moudrosti a tím se pan Kysela řídí. Za mě rozhodně 5 hvězdiček:)
Říha
Všem vřele doporučuji výborný přístup a hlavně velmi přátelský kolektiv . velký dík patří panu instruktorovi Fraňkovi který mě bezvadně připravil na závěrečné zkoušky.
Autoškola Top
Moc moc děkujeme za vaše vřelé díky ! Moc nás to těší !!!!
Sylva
Skvěle vysvětlené křižovatky! Konečně jsem je pochopila!
Zdeněk
Jsem rád, že jsem dal na doporučení a zvolil jsem Autoškolu TOP. Věděl jsem přesně, do čeho jdu a pokud váháte, tak běžte sem. Vřelý přístup jak lektorek na teorii tak především instruktora pana J. Kysely. Velkou výhodou byla možnost si vše naplánovat a dohodnout podle vlastních možností a času. Kdybych měl hledat nějaká zlepšení, nenajdu, snad jediné ale ne tolik zásadní. Vytvořit video lekce jízd. Můj vzkaz budoucím žákům je jednoduchý, bezesporu doporučuju Autoškolu TOP.
Denisa Kříženecká
Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za obětavý a vřelý přístup panu Kyselovi, paní Krajíčkové i paní Seichertové. Byla jsem jimi skvěle připravená jak k písemným zkouškám, tak i k jízdám. Tuto autoškolu může jen doporučit.
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo

Jak jste objevil / objevila naší autoškolu ?

zobrazit výsledky
Do začátku prázdnin nám zbývá :
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8
-
TRANSLATE TO :