28.12.2016
• Polly  |  28.12.2016 16:32:12  |  IP: 109.183.---.---
Tato autoškola mi pomohla kvalitně dokončit svůj výcvik a zkoušky. Při hodinách s panem Fraňkem jsem pochopila jak skvělé, lehké a užitečné, řízení vůbec může být. Moc děkuju jemu a i panu Kysela za podporu a nové zkušenosti. Vřele doporučuji "Autoškola TOP".

26.12.2016
• Kamila M.  |  26.12.2016 08:33:17  |  IP: 83.208.---.---
Do autoškoly jsem přešla na "dokončovací" jízdy před opravnými zkouškami. Jak pan Kysela, tak pan Franěk, se kterým jsem jízdy absolvovala, byli velice ochotní a ve všem nápomocní. Nakonec se vše povedlo :) Děkuji a tuto autoškolu mohu jen doporučit. Je opravdu TOP :)

22.12.2016
• Zuzka S.  |  22.12.2016 15:02:57  |  IP: 89.233.---.---
Vám všem, kteří uvažujete o autoškole, vřele doporučuji autoškolu Top - pana Kysely! Přístup k výuce je u této autoškoly celistvý a připraví Vás skvěle, jak na písemné testy, tak i na jízdy.

Pan Kysela Vás nenechá „na holičkách se v tom plácat“ pomůže, poradí a podpoří Vás.

Všem doporučuji a do autoškoly přeji Krásné vánoční svátky a Vše dobré do nového roku 2017.

26.11.2016
• Katka B.  |  26.11.2016 22:03:33  |  IP: 213.192.---.---
Tato autoškola byla asi tou nejlepší volbou a to hlavně, protože pan Kysela je prostě skvělý. Velice osobitý přístup a velkou trpělivost opravdu oceňuji. Můžu jen doporučit a říct ještě jednou díky!
• spraťule  |  26.11.2016 16:39:28  |  IP: 94.113.---.---
za mě opravdu TOP autoškola. Vždy jsme ne na všem bez prolémů domluvili a to, že má pan Kysela nervy ze železa strašně oceňuju díky němu mám řidičák napoprvé. Naučil mě jezdit, aniž bych měla základy. díky a 100 % doporučuju

08.11.2016
• Anna Venkrbcová  |  08.11.2016 19:08:16  |  IP: 94.113.---.---
Moc děkuji za lidský a trpělivý přístup pana Kysely. Asi tak pred tremi lety jsem chodila do jiné autoškoly a nedochodila, bala jsem se jit i ke zkouskam. musela jsem tam vymenit ucitele, vubec me nic nenaucili, nijak se nesnazili, nemeli trpelivost. tak jsem to vzdala, necitila jsem se na to, ze bych to zvladla udelat, bála jsem se pri rizeni. A letos mi kamarád doporučil práve autoskolu Top, tak jsem do toho sla. A jsem opravdu nadšená. Ani jsem neverila, ze muze byt nekdo tak trpelivý, chápavý, vstricný a milý jako pan Kysela. Moc jsem si to uzila, a jsem stastna, ze jsem mela tu čest absolvovat kurzy prave tady. Dekuji moc, pane Kyselo!

04.11.2016
• Monika N.  |  04.11.2016 22:01:16  |  IP: 85.71.---.---
Dobrý den,
Děkuji moc panu Kyselovi za užasné vysvětlení a trpělivý přistup. Vřele doporučuji!

06.08.2016
• Irin  |  06.08.2016 13:55:38  |  IP: 194.228.---.---
Chtěla bych velice poděkovat autoškole Top a panu učiteli Kyselovi! Přišla jsem k němu z jiné autoškoly po neúspěšných zkouškách a měla jsem strach a nepříjemný pocit z řízení. Během pár hodin pan učitel Kyselá mě tech ovab zbavil a pomohl pochopit že se neděje nic tragické složitého:) Přístup byl velmi přátelský a rady byly přesné a užitečné. Rozhodně doporučuji!

29.06.2016
• Nikola M.  |  29.06.2016 12:03:51  |  IP: 37.48.---.---
Dobrý den,
Autoškola Top jak říká její název je opravdu Top. Pan Kysela je úžasný člověk, který má obrovskou trpělivost a i ty méně zdatný dokáže naučit jezdit a dovést je v klidu k řidičáku. Učení na písemné testy skoro není potřeba díky skvěle zvládnuté teorii v konzultačních hodinách. Na jízdy jsem se vždy těšila, protože i za chyby, které jsem udělala jsem nedostala vynadáno, ale bylo mi to v klidu a srozumitelně vysvětleno. Autoškola mi byla doporučena od sestry a i já ji budu doporučovat, protože podle mého názoru nemůže být lepší autoškola, než tahle. Díky panu Kyselovi jsem dnes úspěšně a bez problému udělala řidičák.

19.05.2016
• Honza D.  |  19.05.2016 10:14:14  |  IP: 94.113.---.---
Dobrý den,
autoškolu TOP nemůžu jinak než doporučit, pan Kysela je skvělý a trpělivý učitel, se kterým vám i jako úplným začátečníkům po pár jízdách přijde řízení jako hračka a nervozita z řízení nehrozí nebo brzy opadne. Teorie skvěle zvládnuta díky průběžným konzultacím, testy ani po minimální nutné přípravě nejsou problém. Autoškolu TOP jsem si vybral na doporučení přátel a i já ji budu dále doporučovat, protože pro mě to byla pohodová cesta k řidičáku.Nový vzkaz
nick  
text
 
 
801-1tři  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist
aktualizováno: 17.01.2017 18:32:16
Navštivte naše historická fota !
Poskytli jsme vám dostatek informací ?
Jana
Skvělá autoškola, doporučuji! výborný přístup
Marcela
Moc pozdravů všem do autoškoly. Jsem vaše absolventka, před deseti lety. Moc ráda a často na vás dodnes po deseti letech vzpomínám, zvlášť na skvělou, nezapomenutelnou, profi instruktorku Alenu! Alenko, opravdu díky,často vzpomínám a doporučuji Vás dalším. Teď po deseti letech si obnovuji znalosti, tak si vždy na dobrou noc udělám testy. Díky všem a jedině autoškola Top!!!!!
:)
Skvele vysvetlene!dekuji!
Míša
Děkuji za velmi srozumitelné vysvětlení křižovatek. Hodně mi pomohly. Teď, když jedu, tak už ne s tlukoucím srdcem, ale vím, kdy můžu jet a kdy mám zastavit :-) Díky.
ZACATECNIK
nepochopil jsem to ani za boha,nechapu vubec prednosti v jizde když je tam vice jak 2 vozidla.... stranka sice dobra,ale me vubec nepomohla.
Lída
Skvěle vysvětlené, moc děkuji!
Katka
Konečně perfektně vysvětleno, děkuji.
anonym
Perfektní vysvětlení odbočení! Jasné, stručné, přehledné, neoddiskutovatelné!
eva
Do autoškoly Top jse se rozhodla přejít po tom, co jsem nezvládla jízdy na potřetí. Tuto autoškolu mi doporučila kamarádka, která se absolvovala výcvik a závěrečné zkoušky. A nelituji toho. Za těch pár hodin jsem odstranila nedostatky, samozřejmě mi to bylo znovu vše vysvětleno a pak to dopadlo dobře. Děkuji moc.....
Eliška
Do Autoškoly Top jsem přešla z jiné autoškoly a velice lituji, že jsem celý výcvik neabsolvovala zde. Oceňuji pana Kyselu za profesionální přístup. Ale hlavně chci ocenit pana Františka Fraňka, se kterým jsem mohla absolvovat další výcvik a přípravu k opravné zkoušce z jízdy. Za 10 hodin s ním na místě spolujezdce jsem se naučila více, než za 28 hodin předtím. Po všech zkušenostech, které mi předal se opravdu nebojím sama sednou za volant. Moc Vám děkuji
Autoškola Top
Všem, všem moc děkuji za slova uznání za naši práci a přeji mnoho klidných a pohodových kilometrů za volantem Vašeho vozu. Díky moc.
Veronika Drgoňová
Do AUTOŠKOLY TOP jsem se přihlásila na doporučení spousty úspěšných řidičů, kteří autoškolou prošli. Neudělala jsem chybu! Výuka netrvala moc dlouho a já se naučila vše, co potřebuji na spolehlivou jízdu. Moc děkuju. :)
Márty
mám pocit že vedle pana Fraňka bych se naučil v klidu řídit i tank.výborný přístup a kvalitní příprava jak na teoretickou tak i na praktickou zkoušku.
Eliška
Do autoškoly Top jsem se dostala na doporučení kolegyně z práce a můžu ji všem jen doporučit. Pan Kysela je trpělivý, klidný a umí skvěle vše vysvětlit. Opakování je matka moudrosti a tím se pan Kysela řídí. Za mě rozhodně 5 hvězdiček:)
Říha
Všem vřele doporučuji výborný přístup a hlavně velmi přátelský kolektiv . velký dík patří panu instruktorovi Fraňkovi který mě bezvadně připravil na závěrečné zkoušky.
Autoškola Top
Moc moc děkujeme za vaše vřelé díky ! Moc nás to těší !!!!
Sylva
Skvěle vysvětlené křižovatky! Konečně jsem je pochopila!
Zdeněk
Jsem rád, že jsem dal na doporučení a zvolil jsem Autoškolu TOP. Věděl jsem přesně, do čeho jdu a pokud váháte, tak běžte sem. Vřelý přístup jak lektorek na teorii tak především instruktora pana J. Kysely. Velkou výhodou byla možnost si vše naplánovat a dohodnout podle vlastních možností a času. Kdybych měl hledat nějaká zlepšení, nenajdu, snad jediné ale ne tolik zásadní. Vytvořit video lekce jízd. Můj vzkaz budoucím žákům je jednoduchý, bezesporu doporučuju Autoškolu TOP.
Denisa Kříženecká
Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za obětavý a vřelý přístup panu Kyselovi, paní Krajíčkové i paní Seichertové. Byla jsem jimi skvěle připravená jak k písemným zkouškám, tak i k jízdám. Tuto autoškolu může jen doporučit.
Helena Krajíčková
Moc moc děkujeme a přejeme mnoho šťastných kilometrů !!!
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo

Jak jste objevil / objevila naší autoškolu ?

zobrazit výsledky
Do začátku prázdnin nám zbývá :
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8
-
TRANSLATE TO :