23.02.2020
• Václav, Marek, Jakub, Dominik  |  23.02.2020 20:22:47  |  IP: 37.188.---.---
Autoškolu jsme obsolvovali v rozmezí červen - prosinec. Pan Kysela nás v perných letních dnech přivítal jako opravdový šéfis. Působí jako odborník ve svém oboru a obecně
zastáváme názor že je to člověk na svém místě. Platba se obešla bez zbytečného zdržování a vše působilo seriózně. Interiér autoškoly je lehce zastaralý, ale to se vzhledem k
okolnostem odpouštíme. Vyučování probíhá tzv. samovýukovým CD pana "Šrotra". Kvalitní program vás naučí vše k závěrečné zkoušce. Licenci lze také získat pro mobilní zařízení.
První dva měsíce nás čekaly dvě konzultační hodiny, kde si vás pan Kysela
řádně prozkouší z křižovatek a značek. Po absolvování těchto dvou konz. hodin vás čeká první jízda (v našem případě s panem Fraňkem). Je to zkušený šofér, který má vše potřebné pod rukou,
a ví kam šáhnout. Jako pan Kysela, je seriózní a dá se s ním dobře vyjít. Při jízdě je přátelský, komunikativní a pokud uděláte chybu nezmlátí vás.
Jeho oblíbená hláška:"Ty chlape jeden!" vám okoření jízdu. Zápor, který bych vypíchl je velké množství přihlášených studentů. Autoškola má podle nás trochu problém v organizaci a
může se zdát že v některých případech nestíhá. Další zápor nastává při jízdách. V našem případě se ani jednou za kurz nejelo na dálnici. Poté nás také zaskočilo časté posouvání termínu závěrečných zkoušek.
Na začátku kurzu nám bylo řečeno že závěrečné zkoušky budeme dělat v říjnu, ale nakonec se nám termín posunul až na prosinec. Shodli jsme se na tom, že by sme všem doporučili zakoupení dražšího kurzu,
kde máte možnost získání ŘP do dvou měsíců atd...

Na závěr bychom rádi tuto autoškolu doporučili, v případě zakoupení dražšího kurzu. Pokud si tuto autoškolu vyberete, máte připravenou zaručeně kvalitní přípravu a v 99% ŘP získáte.
Tímto i chceme poděkovat výše zmíněným za přípravu na závěrečné zkoušky.

PS, ceníme "podplácení" komisařů koláčkem a kafíčkem

26.11.2019
• Matyáš K.  |  26.11.2019 15:33:58  |  IP: 88.208.---.---
Velice rád bych poděkoval této autoškole za perfektní řidičský výcvik. Zejména pak panu Fraňkovi za jeho trpělivost a časovou přizpůsobivost - mohl jsem jezdit téměř pořád. Ačkoli jsem měl z jízdy v autě ze začátku veliký respekt a měl jsem za to, že je to na mě moc komplikované, díky pravidelným jízdám s panem Fraňkem jsem to překonal.
Za to všechno ještě jednou mockrát děkuji!

07.08.2019
• Andrea N.  |  07.08.2019 14:08:29  |  IP: 94.113.---.---
Do této autoškoly jsem přecházela a mohu jen litovat, že jsem zde svou výuku nezačala hned. Chvíli mi trvalo než jsem se zbavila zlozvyků z předešlé autoškoly, ale díky klidnému a milému přístupu pana učitele Kyseli jsem to zvládla 😊 jsem velký trémař, ale díky příjemné atmosféře, kterou vždy v den zkoušky a jízdy pan Kysela navodil, jsem zvládla napoprvé obojí. Mohu říci jen jediné, byla jsem velice spokojená a pokud hledáte opravdu TOP autoškolu, neváhejte 😊

07.07.2019
• Veronika Škabradová  |  07.07.2019 10:29:02  |  IP: 77.240.---.---
S Autoškolou Top jsem byla velice spokojena mohu jen doporučit. 😊 V červnu jsem dokončila autoškolu. Testy i jízdy jsem udělala hned na poprvé. Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat panu Kyselovi. Jsem moc ráda že mě učil zrovna pan Kysela je moc fajn a jeho přístup hodnotím velice pozitivně. Vše v klidnu vysvětlí. Ještě jednou Vám za vše moc děkuji. Můžu jen doporučit. 😊

21.06.2019
• Jakub F.  |  21.06.2019 14:00:55  |  IP: 193.165.---.---
Jsem velice rád že mi moje sestra doporučila tuto autoškolu, jsem maximálně spokojen. S panem Kyselou jsem netrávil příliš času, jelikož měl mnoho žáků, jezdil jsem s panem Fraňkem, který vše v klidu vysvětlil, určitě se nebojte v této autoškole na něco zeptat, vše Vám bude vysvětleno :) U zkoušek na magistrátu pan Kysela vytvářel klidnou atmosféru, takže všichni testem prošli. Ještě jednou díky moc a opravdu doporučuji.
• Marek  |  21.06.2019 12:50:59  |  IP: 77.240.---.---
Název této autoškoly opravdu sedí. Tato autoškola je TOP! Pan Kysela a pan Franěk - oba velcí pohodáři, kteří bez zbytečnýho nadávání Vás opravdu naučí jezdit podle předpisů! Zvládnul jsem teorii i praktickou jízdu napoprvé, to opravdu mluví o výborném přístupu těchto instruktorů. Pouze jednu věc bych mohl vytknout a to, že můj výcvik trval 5-6 měsíců, jelikož první dobu jsem jezdil 1x týdně. Pokud na autoškolu nespěcháte a nechcete se stresovat, že nezvládnete jízdu s komisařem, tato autoškola je právě pro Vás! Díky moc panu Kyselovi a panu Fraňkovi!

29.04.2019
• Lea G.  |  29.04.2019 22:54:51  |  IP: 89.24.---.---
Pan Fraňek byl moc dobrý učitel. Byla jsem se vším nesmírně spokojena a když nadešel čas byla jsem dobře připravena na zkoušky.

15.04.2019
• Renča K.  |  15.04.2019 23:50:50  |  IP: 83.208.---.---
Autoškolu TOP jsem si vybrala dle lokality a vlastně jsem neznala nikoho, kdo ji již dříve absolvoval. Za sebe mohu říci, že pan Kysela mě příjemně překvapil - je velmi klidný, svědomitý a ke své práci přistupuje opravdu zodpovědně. Na jízdy vždy ve smluveném termínu přijel, nebo dal o sobě včas vědět, což vím ze zkušenosti svých přátel, že nemusí být tak úplně samozřejmostí. Zpočátku, než jsem se naučila základy, se mi praktická výuka zdála trošku přísnější, pak už jsem měla z pana Kysely spíše pocit opory a to především v době zkoušek, kdy se mě snažil uklidnit a maximálně povzbudit.
Na autoškole TOP se mi líbí, že teorie probíhá především individuálně, dle CD, a je tak možné si učivo ještě lépe časově rozvrhnout, což nejen mladí středoškoláci se spoustou aktivit určitě ocení. Zároveň je učivo pravidelně po jednotlivých lekcích přezkušováno písemnými testy (tréning na závěrečné zkoušky), vždy je pak možné se zeptat na případné nejasnosti.

Závěrem bych panu Kyselovi ráda poděkovala za trpělivost, kterou se mnou měl, za lidský přístup k výuce, ochotu cokoli řešit, když se vyskytl problém a za přátelskou a pohodovou atmosféru na všech hodinách.

25.12.2018
• Tereza B.  |  25.12.2018 11:24:08  |  IP: 77.240.---.---
Chci moc poděkovat panu Kyselovi za perfektní vedení mojí výuky v autoškole. Tuto autoškolu jsem si vybrala na doporučení mého kamaráda, který ji absolvoval nějaký čas přede mnou. Už při mé registraci do autoškoly, jsem věděla, že jsem zvolila správně. Jednají tu lidi, kterým jde o to, abyste se opravdu naučili jezdit, zvládly zkoušky a dále fungovaly v provozu. Pan Kysela, ačkoli jsem ´´stresařka´´ a nejednou jsem zmatkovala, umí člověka vrátit zpátky do klidu :) už jenom tím jak on sám je těžkej pohodář :D , takže jezdit s ním je vlastně radost. Cokoli člověk neví, vysvětlí a kolikrát ještě než to vůbec řeknete nebo uděláte.
Ještě jednou děkuju. Autoškolu budu chválit a doporučovat na každém kroku :)
Přeji ať se autoškole daří a funguje takto co nejdéle to půjde.

02.12.2018
• Michal B.  |  02.12.2018 19:37:02  |  IP: 85.70.---.---
Před necelými třemi měsíci jsem na doporučení kamarádů začal chodit do Autoškoly Top. Slyšel jsem na ni samé dobré recenze, takže jsem šel více méně na jistotu. A opravdu, můj instruktor, pan Franěk byl trpělivý, vysvětloval mi chyby, které jsem za jízdy dělal a spolu s panem Kyselou, který se v mém případě staral o teoretickou přípravu a organizaci, mě dovedl až k závěrečné zkoušce. U té jsem prospěl na první pokus
Tímto chci panu Kyselovi a panu Fraňkovi ještě jednou poděkovat. Autoškolu můžu jedině doporučitNový vzkaz
nick  
text
 
 
436+7jedna  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist
aktualizováno: 26.05.2020 17:38:17
Navštivte naše historická fota !
Poskytli jsme vám dostatek informací ?
Petra Pešulová
Je to již téměř rok, co jsem dokončila kurz v autoškole TOP. Za všechno, co mě naučil a že toho nebylo málo, vděčím panu Kyselovi - moc Vám děkuji ještě jednou za trpělivost, se kterou jste mě zasvětil do umu řízení a ovládání auta a za spoustu užitečných a praktických rad, kterými jste mě obohatil. Velmi ráda DOPORUČUJI autoškolu TOP. Vstřícné, milé, ochotné, klidné a férové jednání všech mě ohromilo. Ještě jednou děkuji.
Petr
Petr,
Dobrý den, chci se zeptat na cenu na skupinu A. Nyní mám skupinu B,A1.dekuji
Dana Mrázová
Dnes jsem udělala poslední zkoušku a tím dokončila autoškolu . Velký dík patří mému instruktorovi panu Fraňkovi za bezmeznou trpělivost a péči kterou mi věnoval na každé jízdě a s kterou mě perfektně připravil na zkoušku. Nebýt jeho,nevím zda bzch to někdy zvladla. Taky děkuji panu Kyselovi za přípravu na testy. Je to opravdu TOP autoškola. Mohu jen vřele doporučit. Nikdy jsem neslyšela, že bz některý z nich zvýšil hlas, nebo mi nadal a to bych si to mockrát určitě zasloužila.Velký dík!!!
Kateřina
Chtěla bych této autoškole, zvláště panu Kyselovi, poděkovat za vstřícný přístup, rodinnou atmosféru, časovou flexibilitu a hlavně za trpělivost! Vřele doporučuji všem.
Eva Šafářová
Právě jsem dokončila kurz v autoškole TOP a mohu jen doporučit. Moc děkuji úžasnému učiteli panu Fr.Fraňkovi za přístup a ohromnou trpělivost a péči. Děkuji také panu Kyselovi za pohodovou výuku teorie a za rodinnou atmosféru, kterou v autoškole vytváří. Není co vytknout! Bylo to perfektní!
Violina Radeva
Jsem moc šťastna že jsem se učila u pana Kysela z autoškoly TOP. Všem doporučuji!!! Profesionální přístup a přátelská atmosféra,vše bylo skvěle vysvětleno. Výsledek říka sam za sebe-mám řidičák :)
Petr
Top autoškolu mohu jen doporučit, všem kdo se chce naučit spravně řídit. Pan Kysela je skvělej učitel a velkej pohodař. moc děkuju za skvělej a lidskej přistup. Všem mohu jen doporučit.
chinazu kelechi muno
Hello l saw your contact on benefity.cz. I am interested in learning to driving. I do speak or understand very good Czech. I prefer learning in English, How much for everything and when can l start. Thank you
Tereza Ch.
Moc vám děkuji za trpělivost a držení palců, byla jsem s vámi moc spokojená a děkuji panu frankovi za praxi jízdou v autě.. Teď když jezdím ráda vzpomínám na vás a s láskou vám přeji vše to nejlepší
Milan
Moc děkuji, konečně názorně ukázáno jak se odbočuje doleva v jednosměrné ulici. Tady to snad už nikdo ani neví a pak se tvoří kolony. Obrázky jsem si vytiskl a protože denně jezdím v jednosměrce tak to asi budu rozdávat, téměř nikdo se neřadí správně a pak jen čučí, když si najede vlevo. Moc díky.
Lucie
Tuto autoškolu jsem si vybrala na základě kladných referencí a udělala jsem správně. Pan Kysela naučí řídit snad každého. Kladně hodnotím konzultace, které mi moc pomohly a zvládla jsem tak napsat test za plný počet bodů. Pravidla provozu mi p. Kysela vždy logicky vysvětlil a to mi pomohlo posunout se dál a překonat strach z řízení.
Děkuji moc za úspěšné absolvování kurzu a Vaši trpělivost.
Paulína
Autoškola Top, byla opravdu ta nejlepší volba. Vše v klidu a v pohodě. Pečlivá příprava na teorii, kterou mě učil trpělivý pan Kysela. Připravil mě na testy perfektně! A jízdy bez strachu a stresu s vždy klidným panem Fraňkem. Všechno mi trpělivě vysvětlil, ukázal všechny situace. Na autoškolu díky Vám budu vzpomínat s úsměvem. V dnešní době jedni z mála poctivých lidí, kteří dělají svou práci s láskou!
Přeji hodně štěstí a děkuji!
anonym
Andrea
Pan učitel Josef Kysela je trpělivý, ochotný a vše příjemně a ochotně vysvětlí. Jak jízdy tak i testy vše v klidu a v pohodě. Co koliv nevíš hned se zeptáš a hned víš odpověď všechno nejlepším pořádku a doporučuji autoškolu top a pana Kyselu... 😀😀😀
Petr S.
Tahle autoškola je fakt suprová,pan Kysela opravdu skvělý chlap pomohl ze vším,vysvětlil,ukázal, opravdu mě připravil bezvadně na testy a nesmím zapomenout na pana instuktora Franka který byl opravdu bezvadný, tak hodneho a trpěliveho člověka už jsem dlouho nevyděl naučil mě vše co se týče řízení bylo to super, fakt jsem si to užil.Co dodat, opravdu skvělí kolektiv a tuhle autoškolu mužu jen doporučit.
Andrea
Pan učitel Josef Kysela je trpělivý, ochotný a vše příjemně a ochotně vysvětlí. Jak jízdy tak i testy vše v klidu a v pohodě. Co koliv nevíš hned se zeptáš a hned víš odpověď všechno nejlepším pořádku a doporučuji autoškolu top a pana Kyselu... 😀😀😀
Jirka
Pan instruktor Kysela je velice trpělivý, vše vysvětlí a jízdy jsou s Ním vpohodě. Vřele doporučuji. P.S. Děkuji za skvělý kurz :-)
Lukáš
Pravdou je, že se mi do autoškoly moc nechtělo, nicméně celý výcvik proběhl dobře a já si tedy nemám na co stěžovat. Pan Kysela, jenž mi byl lektorem, se mnou měl víc než dost trpělivosti, po celou dobu si uchovával jistou dávku lehkého humoru, snažil se pomoct nebo poradit, když bylo potřeba, nestresoval a rozhodně na mě nikterak nenadával ani v situacích, kdy by jinému už jistě "ruply nervy". Dobré byly také průběžné písemné testy, které mě nutily se postupně učit. Můžu doporučit!
Eva
Děkuji za skvělou a praktickou online výuku!
Sára
Skvělá autoškola. Všem vřele doporučuji.Profesionální a přátelský přístup a vše bylo skvěle vysvětleno :)
anonym
V situacii 3 4 nemoze ist vodic nikam lebo vsade su jednosmerky
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo

Jak jste objevil / objevila naší autoškolu ?

zobrazit výsledky
Do začátku prázdnin nám zbývá :
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8
-
TRANSLATE TO :