25.12.2018
• Tereza B.  |  25.12.2018 11:24:08  |  IP: 77.240.---.---
Chci moc poděkovat panu Kyselovi za perfektní vedení mojí výuky v autoškole. Tuto autoškolu jsem si vybrala na doporučení mého kamaráda, který ji absolvoval nějaký čas přede mnou. Už při mé registraci do autoškoly, jsem věděla, že jsem zvolila správně. Jednají tu lidi, kterým jde o to, abyste se opravdu naučili jezdit, zvládly zkoušky a dále fungovaly v provozu. Pan Kysela, ačkoli jsem ´´stresařka´´ a nejednou jsem zmatkovala, umí člověka vrátit zpátky do klidu :) už jenom tím jak on sám je těžkej pohodář :D , takže jezdit s ním je vlastně radost. Cokoli člověk neví, vysvětlí a kolikrát ještě než to vůbec řeknete nebo uděláte.
Ještě jednou děkuju. Autoškolu budu chválit a doporučovat na každém kroku :)
Přeji ať se autoškole daří a funguje takto co nejdéle to půjde.

02.12.2018
• Michal B.  |  02.12.2018 19:37:02  |  IP: 85.70.---.---
Před necelými třemi měsíci jsem na doporučení kamarádů začal chodit do Autoškoly Top. Slyšel jsem na ni samé dobré recenze, takže jsem šel více méně na jistotu. A opravdu, můj instruktor, pan Franěk byl trpělivý, vysvětloval mi chyby, které jsem za jízdy dělal a spolu s panem Kyselou, který se v mém případě staral o teoretickou přípravu a organizaci, mě dovedl až k závěrečné zkoušce. U té jsem prospěl na první pokus
Tímto chci panu Kyselovi a panu Fraňkovi ještě jednou poděkovat. Autoškolu můžu jedině doporučit

17.10.2018
• Štěpán S.  |  17.10.2018 10:15:31  |  IP: 109.81.---.---
Děkuji panu Fraňkovi a Kyselovi za trpělivost a klidný přístup. Byl jsem spokojený s jízdami i teoremi. Nejlepší rozhodnutí jaké jsem mohl udělat. Pan Franěk mi vždy všechno trpělivě a ochotně vysvětlil, následně pak zopakoval.. Nedostává žáky pod zbytečný stres, což je skvělé, obzvlášť, když z autoškoly máte strach nebo jste nervózní. Tuto autoškolu mohu vřele doporučit. DĚKUJI ZA VŠE!

01.08.2018
• anonym  |  01.08.2018 14:03:15  |  IP: 78.102.---.---
•" Roman J. | 19.12.2012 15:18:52 | IP: 62.24.---.---
V této autoškole jsem já dělal řidičák před 18 lety,ač technický antitalent jsem díky paní šéfové, díky Pepovi Kyselovi a ostatním prošel bez jakéhokoliv zaváhání na první pokus. Nyní,kdy dcera dovršila 18 let jsem neváhal a nastoupila do téže autoškoly a opět díky vyníkajícímu zázemí ze strany jak pí.Krajíčkové tak P.Kyselovi a ostatním i ona dnes prošla na první pokus. Takže ještě jednou díky moc za oba a za 4 roky,kdy dovrší 18 let mladší dcera máte opět o jednoho žáka navíc."
Výše uvedené řádky jsem zde vlozil v roce 2012, nyni znovu pripojuji slova diku a chvaly, protože i mladsi dcera úspěšně slozila ridicske zkousky,jeste mi neda abych nedoplnil,ze zde úspěšně skladala ridicak i moje svagrova,svagr zde úspěšně doplnoval kondicni jizdy,takze z nasi rodiny zde proslo dost ridicu a do dnesniho dne z jejich strany jsou jen slova chvaly a diku.
• Kamil S.  |  01.08.2018 13:05:38  |  IP: 160.83.---.---
S Autoškolou jsem nadmíru spokojený a hodnotím jí velice pozitivně. Pan Kysela je slušný chlap a přístup byl od něj férový. Dokázal vždy ochotně poradit. Jen jednu menší připomínku bych měl na někdy nedostatečný počet jízd za týden a pak honění posledních jízd před zkouškou. Jinak autoškolu vřele doporučuji.

10.07.2018
• Šárka S.  |  10.07.2018 19:05:12  |  IP: 194.228.---.---
Po mnohaletém odhodlávání jsem nakonec vybrala na základě referencí autoškolu TOP a byla to opravdu dobrá volba! Konzultace s panem Kyselou mě donutily se průběžně připravovat na testy, jízdy jsem absolvovala s panem Fraňkem, jehož pohodový přístup naučí řídit každého. Autoškola s lidmi, které baví jejich práce.:)

09.06.2018
• Pavel Š.  |  09.06.2018 15:11:49  |  IP: 78.45.---.---
Děkuji Panu Fraňkovi a Kyselovi za velmi příjemný přistup. Jízdy s panem Fraňkem byly velmi dobré a bez stresu. Vřele mohu tuto autoškolu doporučit.

06.04.2018
• Jiřka S.  |  06.04.2018 12:08:11  |  IP: 77.75.---.---
Pánové děkuji!! Tohle bylo a pořád je nejlepší rozhodnutí když jsem si vybírala autoškolu. Bála jsem se, ale díky Vám už se nebojím. Pan Franěk dokáže vše během jízdy krásně a trpělivě vysvětlit a jízdy jsou s ním v klidu a bez nervů. Jeho pomůcky ve voze jsou prostě legendární, a díky nim jsem hodně věcí pochopila :). Až je mi teď trochu líto, že už to mám za sebou. Dnes jsem totiž úspěšně zakončila výuku závěrečnou jízdou.

Ještě jednou Vám děkuji a přejí Vám hodně spokojených žáků tak jako jsem byla já. Všem vřele doporučuji pan Kysela a pan Franěk jsou skvělí učitelé.

25.03.2018
• Monika T. A pol  |  25.03.2018 21:58:59  |  IP: 89.177.---.---
Děkuji panu Frankovi a Kyselovi za trpělivost a klidný přístup. Byla jsem spokojená s jízda i a teorii. Oba mají velkou trpělivost a dokáží podpořit žáka, že nemá žádný stres. TvojeTuto autoškolu mohu doporučit.

28.02.2018
• Tereza K.  |  28.02.2018 22:25:58  |  IP: 88.101.---.---
S autoškolou TOP jsem byla velmi spokojená a mohu ji vřele doporučit! Pro tuto autoškolu jsem se rozhodla na základě doporučení kamarádky a dělala jsem zde kurz pro skupinu B. Na test z teorie mě připravoval pan Kysela, který se mnou odjezdil i všechny jízdy. Pan Kysela byl vždycky velmi klidný a při jízdě vytvářel příjemnou atmosféru. Nejvíce bych vyzdvihla individuální přístup, který tato autoškola má. Pan Kysela mi vždy vyšel vstříc s časy jízd. Celkově byla výuka kvalitní a pohodová, za což panu Kyselovi velmi děkuji.Nový vzkaz
nick  
text
 
 
486+0sedm  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist
aktualizováno: 29.12.2018 16:05:51
Navštivte naše historická fota !
Poskytli jsme vám dostatek informací ?
Violina Radeva
Jsem moc šťastna že jsem se učila u pana Kysela z autoškoly TOP. Všem doporučuji!!! Profesionální přístup a přátelská atmosféra,vše bylo skvěle vysvětleno. Výsledek říka sam za sebe-mám řidičák :)
Petr
Top autoškolu mohu jen doporučit, všem kdo se chce naučit spravně řídit. Pan Kysela je skvělej učitel a velkej pohodař. moc děkuju za skvělej a lidskej přistup. Všem mohu jen doporučit.
chinazu kelechi muno
Hello l saw your contact on benefity.cz. I am interested in learning to driving. I do speak or understand very good Czech. I prefer learning in English, How much for everything and when can l start. Thank you
Tereza Ch.
Moc vám děkuji za trpělivost a držení palců, byla jsem s vámi moc spokojená a děkuji panu frankovi za praxi jízdou v autě.. Teď když jezdím ráda vzpomínám na vás a s láskou vám přeji vše to nejlepší
Milan
Moc děkuji, konečně názorně ukázáno jak se odbočuje doleva v jednosměrné ulici. Tady to snad už nikdo ani neví a pak se tvoří kolony. Obrázky jsem si vytiskl a protože denně jezdím v jednosměrce tak to asi budu rozdávat, téměř nikdo se neřadí správně a pak jen čučí, když si najede vlevo. Moc díky.
Lucie
Tuto autoškolu jsem si vybrala na základě kladných referencí a udělala jsem správně. Pan Kysela naučí řídit snad každého. Kladně hodnotím konzultace, které mi moc pomohly a zvládla jsem tak napsat test za plný počet bodů. Pravidla provozu mi p. Kysela vždy logicky vysvětlil a to mi pomohlo posunout se dál a překonat strach z řízení.
Děkuji moc za úspěšné absolvování kurzu a Vaši trpělivost.
Paulína
Autoškola Top, byla opravdu ta nejlepší volba. Vše v klidu a v pohodě. Pečlivá příprava na teorii, kterou mě učil trpělivý pan Kysela. Připravil mě na testy perfektně! A jízdy bez strachu a stresu s vždy klidným panem Fraňkem. Všechno mi trpělivě vysvětlil, ukázal všechny situace. Na autoškolu díky Vám budu vzpomínat s úsměvem. V dnešní době jedni z mála poctivých lidí, kteří dělají svou práci s láskou!
Přeji hodně štěstí a děkuji!
anonym
Andrea
Pan učitel Josef Kysela je trpělivý, ochotný a vše příjemně a ochotně vysvětlí. Jak jízdy tak i testy vše v klidu a v pohodě. Co koliv nevíš hned se zeptáš a hned víš odpověď všechno nejlepším pořádku a doporučuji autoškolu top a pana Kyselu... 😀😀😀
Petr S.
Tahle autoškola je fakt suprová,pan Kysela opravdu skvělý chlap pomohl ze vším,vysvětlil,ukázal, opravdu mě připravil bezvadně na testy a nesmím zapomenout na pana instuktora Franka který byl opravdu bezvadný, tak hodneho a trpěliveho člověka už jsem dlouho nevyděl naučil mě vše co se týče řízení bylo to super, fakt jsem si to užil.Co dodat, opravdu skvělí kolektiv a tuhle autoškolu mužu jen doporučit.
Andrea
Pan učitel Josef Kysela je trpělivý, ochotný a vše příjemně a ochotně vysvětlí. Jak jízdy tak i testy vše v klidu a v pohodě. Co koliv nevíš hned se zeptáš a hned víš odpověď všechno nejlepším pořádku a doporučuji autoškolu top a pana Kyselu... 😀😀😀
Jirka
Pan instruktor Kysela je velice trpělivý, vše vysvětlí a jízdy jsou s Ním vpohodě. Vřele doporučuji. P.S. Děkuji za skvělý kurz :-)
Lukáš
Pravdou je, že se mi do autoškoly moc nechtělo, nicméně celý výcvik proběhl dobře a já si tedy nemám na co stěžovat. Pan Kysela, jenž mi byl lektorem, se mnou měl víc než dost trpělivosti, po celou dobu si uchovával jistou dávku lehkého humoru, snažil se pomoct nebo poradit, když bylo potřeba, nestresoval a rozhodně na mě nikterak nenadával ani v situacích, kdy by jinému už jistě "ruply nervy". Dobré byly také průběžné písemné testy, které mě nutily se postupně učit. Můžu doporučit!
Eva
Děkuji za skvělou a praktickou online výuku!
Sára
Skvělá autoškola. Všem vřele doporučuji.Profesionální a přátelský přístup a vše bylo skvěle vysvětleno :)
anonym
V situacii 3 4 nemoze ist vodic nikam lebo vsade su jednosmerky
Jana
Děkuji za názorné vysvětlení!
Martin
Výborná autoškola, kterou dělají především skvělí lidé! Před první jízdou jsem měl strach, který ale díky přístupu pana instruktora opadl a vše jsem až do zkoušek zvládl bez stresu a na jízdy se těšil. Děkuji, děkuji a budu doporučovat dál
Karel
Dobrý den,se zájmem jsem si prošel lekce křižovatek; moc děkuji. Reaguji na Vaši pobídku, ohledně situace, která není v žádné lekci naznačena: Přijíždím po Čechově mostě a chci odbočit na Dvořákovo nábřeží. Křižovatka je řízena semaforem. Dvořákovo nábřeží od této křižovatky je silnicí se dvěma pruhy ve stejném směru. Z Pařížské ulice hodlá vozidlo rovněž odbočit na Dvořákovo nábřeží; samozřejmě odbočí do levého pruhu Dvořákova nábřeží (1. otázka - byl jeho úkon správný?). Já předpokládám tento
Jana
Skvělá autoškola, doporučuji! výborný přístup
Marcela
Moc pozdravů všem do autoškoly. Jsem vaše absolventka, před deseti lety. Moc ráda a často na vás dodnes po deseti letech vzpomínám, zvlášť na skvělou, nezapomenutelnou, profi instruktorku Alenu! Alenko, opravdu díky,často vzpomínám a doporučuji Vás dalším. Teď po deseti letech si obnovuji znalosti, tak si vždy na dobrou noc udělám testy. Díky všem a jedině autoškola Top!!!!!
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo

Jak jste objevil / objevila naší autoškolu ?

zobrazit výsledky
Do začátku prázdnin nám zbývá :
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8
-
TRANSLATE TO :